PlanetSports

Centrum Szkoleń Specjalistycznych BRS

Szkolenie wysokościowe w dostępie budowlanym

Ramowy program szkolenia:

Zajęcia teoretyczne:

  • wiedza z zakresu BHP pracy na wysokościach (drabiny, rusztowania, odsłonięte podesty, praca na dachach, kratownicach itp.)
  • teoria dotycząca wiedzy o sprzęcie asekuracyjnym ochrony przed upadkiem z wysokości
  • przepisy prawne
  • podstawy udzielania pierwszej pomocy

Zajęcia praktyczne:

  • zasady i możliwości stosowania sprzętu asekuracyjnego w zależności od wykonywanych prac
  • dobór sprzętu do ochrony przed upadkiem z wysokości
  • praca w podparciu
  • sposoby ewakuacji z wysokości
  • pierwsza pomoc

Na czas szkolenia gwarantowany jest sprzęt, opieka instruktorska oraz materiały szkoleniowe.
Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym.

 

Szczegółowe informacje i ustalenie terminów:

Telefoniczne:
Robert Chirk "Koparka"   +48 501 45 55 93

Internet:
robertchirk@gmail.com

 
 

Zapraszamymy firmy oraz osoby indywidualne na kursy wysokościowe, umożliwiające bezpieczna pracę na wysokości!

Zajęcia przeprowadzamy na różnych wysokościach, gdzie uczymy się i trenujemy różne techniki poruszania się i zabezpieczania się przed upadkiem z wysokości. Na czas szkolenia gwarantujemy sprzęt , który jest zgodny z wymogami bezpieczeństwa sprzętu do prac na wysokości posiadający normy i znak CE.

Kadrę kursów tworzą instruktorzy doświadczeni w pracach na wysokościach, osoby posiadające kwalifikacje Specjalistów d/s BHP oraz ratownicy medyczni z doświadczeniem w działaniu w trudno dostępnych miejscach. Firma posiada wpis do ewidencji działalności oświatowej nr 45.

Szkolimy według własnego programu szkoleniowego opracowanego na bazie naszych doświadczeń związanych z wykonywaniem tego zawodu oraz obowiązujących polskich przepisów nazwanym Systemem Bezpiecznej Pracy na Wysokościach. Dodatkowo w ramach szkolenia do prac wysokościowych możliwe jest szkolenie BHP oraz kurs pierwszej pomocy. Szkolenia prowadzimy na terenie całej Polski. Głównie w Warszawie, Gdańsku, Elblągu, Bytowie, Poznaniu.

Po zakończonym szkoleniu wydajemy zaświadczenia dotyczące podniesienia kwalifikacji zawodowych zgodne ze wzorem Ministra Edukacji Narodowej. Zaświadczenia zgodnie z prawem są wydawane dożywotnio. Natomiast zaświadczenia BHP na rok a kursy pierwszej pomocy na 2lata.

 

 

Szkolenie do prac wysokościowych w dostępie budowlanym – tzw. stopień I

To szkolenie dla pracowników wszystkich sektorów gospodarki narażonych na upadek z wysokości. Szkolenie ma na celu nauczenie samodzielnego i bezpiecznego poruszania się na wysokości z wykorzystaniem sprzętu asekuracyjnego oraz wykonywania pracy w podparciu. Szkolenie to zawiera również szkolenia BHP.W zależności od wykonywanego zawodu można wybrać dodatkowo szkolenie BHP w zakresie pracy w polu mikrofalowym, pracy na wysokościach oraz szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Szkolenie jest skierowane do osób pracujących na dachach płaskich, rusztowaniach, wieżach GSM, słupach elektrycznych, skośnych dachach, itp.

W zależności od wykonywanego zawodu w programie szkolenia jest położony nacisk na naukę asekuracji przy wykonywanych czynnościach.

Czas trwania szkolenia: w zależności od programu i ilości osób 1-3 dni

Kontakt

Robert Chirk

Facebook

robertchirk@gmail.com

+48 501 45 55 93

Sledź nas

© 2017-2024    PLANETSPORTS   |   Polityka prywatności