PlanetSports

Usługi Trenerskie

Kadra trenerska

ROBERT CHIRK VEL KOPARKA

ja             

Karierę sportową rozpocząłem jako biegacz w klubie sportowym ,,Gwardia Piła”. W 1999 roku wystartowałem w triathlonie Książąt Pomorskich w Szczecinie i choć dyscyplina ta nie była popularna w tamtych czasach postanowiłem ją trenować. Z triathlonem obecnie związany jestem głównie trenersko ale ciągle startuje w różnych imprezach sportowych, oczywiście jako amator w najlepszej kategorii M40 zajmując czołowe miejsca. Wiedzę i doświadczenie zdobywałem podczas studiów na AWF oraz pracując przez 14 lat jako trener i opiekun sekcji pływania, kolarstwa górskiego i wspinaczki na AZS Politechnika Warszawska. Będąc zwiazanym ze sportem akademickim udało mi się współpracować z zawodnikami startujacymi w akademickich mistrzostwach Polski i Europy.

Od 2006 roku mam własną działalność trenerską i instruktorską prowadząc zawodników uprawiajacych sporty wytrzymałościowe. Specjalizuję się głównie w biegach długich, pływaniu, triathlonie oraz przygotowaniu kondycyjnym wspinaczy górskich. W swojej pracy opieram się na własnych autorskich programach treningowych trzymając się oczywiście standartów szkoleniowych przyjętych na świecie. Biore udział regularnie w seminariach, warsztatach i kursach, ciągle się doszkalając. Posługuję się oczywiście  ponad 17 letnim doświadczeniem i intuicją :)

Jako szkoleniowiec z licencją Polskiego Zwiazku Pływackiego uczę również pływania na wszystkich etapach szkolenia pływackiego. Jeśli jesteś biegaczem czy kolarzem a chciałbyś się nauczyć pływać lub wystartować w zawodach triathlonowych zapraszam. Jako biegacz  i kolarz rozumiem wszystkie słabości i rozterki debiutantów.


Jeśli  chcesz osiągnąć wyznaczony cel, brakuje Ci czasu i wiedzy by samemu zrealizować sportowe marzenia zapraszam do skorzystania z profesjonalnej opieki trenerskiej. Działalność trenerska realizowana jest poprzez Klub 1Liga Team.

Zapraszamy

 

ANIA HALSKA

Absolwentka kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Przygotowanie Motoryczne w Sportach wytrzymałościowych na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym i konsultantem żywieniowym.

Przygodę ze sportem rozpoczęłam jako biegacz górski i narciarz. Triathlon rozpoczełam trenować po okiem trenerskim Roberta Chirk. Pokochałam triathlon, który stał się moją pasją i sposobem na życie. Co roku staram się walczyć o miejsca na podium w kategorii i open. Stawiam na dystans średni i długi w triathlonie i duathlonie.

Doświadczenie zawodowe zdobywam jako trener personalny w Stacji Fitness Cieszyn oraz prowadząc zawodników różnych dyscyplin wytrzymałościowych. Z sukcesami prowadzę swoich podopiecznych w drodze do realizacji ich celów treningowych, związanych z wynikami w sportach wytrzymałościowych, jak również poprawą mobilności i estetyki wyglądu ciała.

 

Szczegółowe informacje

Telefoniczne:
Robert Chirk "Koparka"   +48 501 45 55 93

Internet:
robertchirk@gmail.com

Ania Halska  +48 608 656 219

Internet:
ania.fc24@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

"P.S" Robert Chirk
Pomysk Mały 27C
77-121 Pomysk Mały

robertchirk@gmail.com

+48 501 45 55 93

Sledź nas

© 2017-2019    PLANETSPORTS   |   Polityka prywatności