PlanetSports

Aktualności

Rozpoczęcie sezonu 2018
8 marca 2018

Rozpoczęcie sezonu 2018

Dwie konkurencyjne i zaciekle rywalizujące między sobą szkoły wspinania organizują w jednym miejscu i w tym samym czasie imprezę integracyjną! ;)

Zapraszamy byłych, przyszłych i niedoszłych kursantów, znajomych naszych znajomych i nieznajomych, wspinaczy doświadczonych i początkujących!

W luźnej i przyjaznej atmosferze przeprowadzimy kilka warsztatów wspinaczkowych dla bardziej i mniej doświadczonych wspinaczy. Osoby ze sportowym zacięciem zapraszamy do udziału w towarzyskich, Nieoficjalnych Mistrzostwach Rzędkowic we Wspinaczce Skalnej.

Wieczorem w klimatycznej stajni Rancza pod Wysoką Turnią odbędzie się kulturalne spotkanie towarzyskie, które będzie świetną okazją do pochwalenia się planami na nadchodzące lato.

W niedzielne przedpołudnie zaplanowaliśmy warsztaty medyczne z pierwszej pomocy w terenie górskim, które przeprowadzą zawodowi Ratownicy Medyczni, którzy są także instruktorami wspinania.

Wstęp na wszystkie warsztaty i udział w zawodach oczywiście jest bezpłatny, a w celu rezerwacji noclegu prosimy dzwonić bezpośrednio do gospodarzy Rancza pod Wysoką Turnią pod nr tel. 533 723 300

Program:
Sobota, 19 maja
9:00 - 11:00 warsztaty “wspinanie hakowe”
11:00 - 13:00 warsztaty “autoratownictwo plus”
15:00 - 18:00 Nieoficjalne Mistrzostwa Rzędkowic we Wspinaczce Skalnej
15:00 - 18:00 “abc wspinania” dla początkujących
19:00 - ?? afterparty

Niedziela, 20 maja
10:00 - 13:00 warsztaty “pierwsza pomoc przy wypadkach wspinaczkowych w terenie górskim”

Instruktorzy:
Robert Chirk vel "Koparka" - trener, zawodowy instruktor wspinaczki wysokogórskiej i taternictwa jaskiniowego PZA. Masochista, amator sportów wytrzymałościowych i zawodów triatlonowych.

Piotr Sułowski - instruktor wspinaczki skalnej PZA, któremu nie szło we wspinaczce klasycznej i zajął się hakówką. Ratownik TOPR i miłośnik górskich wędrówek.

Przemysław Sałdan - Ratownik Medyczny z wieloletnim doświadczeniem w Pogotowiu i instruktor wspinania. Aktualnie eksploruje szkockie rejony wspinaczkowe i zbiera doświadczenie w North East Ambulance Service w UK.

Wojtek Jakimiuk - również Ratownik Medyczny z wieloletnim doświadczeniem w Pogotowiu i instruktor wspinania. Ma na swoim koncie niezliczoną ilość przeprowadzonych szkoleń medycznych dla firm i korporacji.

 
 

Kontakt

Robert Chirk

Facebook

robertchirk@gmail.com

+48 501 45 55 93

Sledź nas

© 2017-2022    PLANETSPORTS   |   Polityka prywatności